Mārcienas muiža
The restaurant

 

 

Mūsu SPA motto „Māte daba dziedē”  Izmantojam tikai bio kosmētiku
Nekur citur neredzētais SPA komplekss jūsu labsajūtai ir veidots divās daļās – Relaksējošajā, kurā ietilpst pirtis - Akmens, Skuju, Sauna un Siena krēsli, āra burbuļvanna un ūdens dzirnavas jeb kontrastu duša un – SPA Procedūru zonā.
Īpašs piedāvājums romantiķiem - Nakts SPA divatā!
 
Darba laiks:
No svētdienas līdz ceturtdienai ieskaitot 10:00 - 20:00
Piektdienās, sestdienās 10:00 - 21:00.
No septembra līdz maijam SPA strādā ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās. Bet, ja esat 10 vai vairāk par 10 viesiem, jebkurā jums ērtā dienā.
 Maksa:
Pirmā stunda EUR 14,-/ personai , bērniem  6 – 12 gadiem  – EUR 7,-
Otrā stunda EUR 8,-/ personai , bērniem 6 – 12 gadiem – 4,-
Trešā stunda un katra nākamā EUR 6,-/ personai, bērniem 6 – 12 gadiem – 3,-
Bērniem līdz 5 gadu vecumam un ieskaitot, SPA bez maksas.
Nakts SPA no plkst. 21:00 - EUR 70,-/h no divām līdz 4 personām; EUR 129,-/h no 5 un vairāk personām.

Maksā ietilpst – skuju tvaika pirts, siena pirts, sauna,  dzirnavu kontrasta duša, Himalaju sāls istaba, aukstais baseins, siltais baseins, burbuļvanna uz atklātās terases pie baseina, čības, dvielis, zāļu tējas.

 

Jaunums - Himalaju sāls istaba!

Sāls istabas apmeklējums ieteicams astmas profilaksei, kā arī cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas - iesnas, klepus,bronhīti, pneimonijas, mandeļu un ausu iekaisumi. Sāls istabas seanss notiek 15-20-30 minūtes, atkarībā no nepieciešamās terapijas. Sēdēsiet atpūtas krēslos un mierīgi elposiet sāls jonizēto gaisu. Ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti; Vēlamais kurss ir 10 reizes,sāls istabu var apmeklēt katru dienu vai ik pārdienas; Pēc sāls istabas apmeklējuma ieteicams vēl 20-30 minūtes uzkavēties telpās un ja ir vēlēšanās, izdzert karstu zāļu tēju, kuru piedāvās pēc sāls istabas apmeklējuma un atpūsties.

Sāls istabu neiesakam, ja paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis; ir vīrusa infekcijas saasinājuma periods; ir onkoloģiskas un nieru slimības.

http://www.marciena.eu/images/spa/Skuju_pirts.jpg

Skuju tvaika pirts

Cauri īstām, tikko muižas mežos plūktām priežu un egļu skujām plūst tvaiks, un jūs ieelpojat biezu ēterisko eļļu balzāmu plaušām. Mediķi skuju tvaikus iesaka reimatisma, perifērās nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas traucējumu gadījumos, jo īpaši elpošanas ceļu ārstēšanai un profilaksei. Pēc dziednieku pieredzes - priežu un egļu ēteriskā eļļa pastiprina jaunas enerģijas uzņemšanu, palīdz ātri atjaunot spēkus pēc smagiem emocionāliem pārdzīvojumiem un filozofiski uztvert nepatikšanas, atjauno optimismu. Temperatūra pirtī - apm. 45 grādi, ieteicamais procedūras ilgums 30 minūtes.

 http://www.marciena.eu/images/spa/Siena_kreslos.jpg

 

Siena pirts

Jūs zināt, ka ārstniecības augi, lietoti tējā, ievērojami palīdz veselībai? Ja šo ārstniecības augu molekulas 30 minūtes cauri tvaikam lēni iesūcas jūsu ķermenī, efekts ir daudz lielāks. Siena pirts ir speciāli konstruēti koka krēsli, kuros jūs līdz pleciem ietin papīra palagā. Cauri krēsla atzveltnei, cauri maisiem ar sienu silts ārstniecības zāļu tvaiks lutina jūsu augumu, bet rokas ir brīvas, lai baudītu zāļu tēju ar medu. Siena krēslā lielākais siltums koncentrējas sprandas rajonā, tas lieliski atbrīvo saspringto kakla muskulatūru, veicina osteohondrozes ārstēšanu un uzlabo asins cirkulāciju sprandas-kakla zonā. Kāju pēdas savukārt nodarbina japāņu punktu masāža. Siena krēsli ieteicami arī pēc jebkuras ķermeņa masāžas. Nesteidzieties iet dušā - siena krēslā ārstniecības eļļas turpinās iesūkties jūsu porās vēl pusstundu!

 http://www.marciena.eu/images/spa/IMG_8691.JPG

 

Sauna

Maza, 2 vietīga sauna ar tvaiku, domāta ātrai ķermeņa sasilšanai pirms kontrasta peldes aukstajā baseinā. Procedūra ieteicama sirds un asinsvadu stiprināšanai, imūnsistēmai, stresa mazināšanai, mundrumam, pašsajūtas uzlabošanai. Temperatūra pirtī apmēram 100 grādi.

 http://www.marciena.eu/images/spa/Kontrastu_dusa.jpg

 

Dzirnavu kontrastu duša

Pēc iznākšanas no Akmens pirts jūsu augums ir noplūdis sviedriem. Iesakām - noskalojiet to kontrastu dušā! Cikla maiņa 2 sek. Kontrasts starp karsto un auksto ūdeni palielina audu mikrocirkulāciju cilvēka organismā, stiprina imūnsistēmu. Palīdz uzņemt barības vielas, skābekli, izvada vielmaiņas atlikumus, iekaisuma blakus produktus un citas toksiskas vielas. Atspirdzinoši, veselīgi un jautri!

 http://www.marciena.eu/images/spa/jautri.jpg

 

Aukstais baseins

Temperatūra +14 grādi. Dziļums 1,60 m. Ieteicams pēc saunas vai Akmens pirts. Lietderība jūsu veselībai - analogi kā kontrasta dušā, tikai spēcīgāks efekts.

http://www.marciena.eu/images/spa/DSC02375.JPG

Siltais baseins

Temperatūra +28. Lēzena ieeja, dziļākais gals 1,60m, 4x5 metri. Apgādāts ar peldspārniņiem un peldriņķiem bērniem. Zīdaiņu vecākus lūdzam līdzi ņemt speciālos pamperus baseiniem.

http://www.marciena.eu/images/spa/DSC02416.JPG

Burbuļvanna uz atklātās terases pie baseina

6-vietīga, lietojama visu gadu. Pasakaina relaksācija.

 

 

NUMURI

KĀZAS

Sazinieties ar mums!
Lūdzu sazinieties ar mums ja radušies jautājumi vai vēlaties veikt rezervāciju!

REZERVĒT

+371 26335000

+371 64807300
hotel@marciena.eu

 

REZERVĀCIJA: KĀZAS, BANKETI, KONFERENCES:

"Mārcienas muižas" un hotel "Gutenbergs" (Rīgā) īpašniece

Mairita Solima
tālr. +371 29175000
e-pasts: mairita@gutenbergs.lv 
 

 

Follow us:

http://marciena.eu/directory_test/images/l2.png http://marciena.eu/directory_test/images/l3.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/Tripadvisor/tripadvisor_en_s.png
 
http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Facebook_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/say1.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/twitter_32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Foursquare-32.png http://marciena.eu/directory_test/images/pasakumi/Skype-32.png

"Dārgie Mārcienas muižas viesi! Mēs ceram – Jūs sajutīsiet mīlestību, rūpes un sirsnību, ko ieliekam ik solī, gaidot Jūs! Baudiet dzīvi, esiet laimīgi un veseli! Jo dzīve ir tik skaista, cik protam to radīt"

Jūsu Mārcienas muižas komanda